Ubytování neplnoletá

Chci se ubytovat v hotelu v ČR, ale ještě nejsem plnoletá. Vyžadují po mně písemný souhlas rodičů. Neví někdo, jak by měl takový souhlas vypadat? Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
HDMI

Co budeš falšovat?No tak asi ,,Souhlasím s tím aby moje dcera byla ubytována na 7 dní,Ivana Anonymní.".

Další odpovědi
samicek333

Možná kdyby tam tvoje rodiče zavolali nebo rovnou došli s tebou, že se tam ubytuješ…

Michal Kole

asi by tam mělo být ještě rodné číslo nebo datum narození.

tázka zda nebudou chtít úředně ověřené podpisy