Kučera

U WMP 11 mi nejdou barvy. Zkoušel jsem film přehrát v Neru a bylo vše v pořádku.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Bude to s největší pravděpodobností chybějící codec. V odkazu je jeden z nejobsáhlejších univerzálních codecpacků. Obsahuje i Media Player Classic Home Cinema, který používám já místo poruchového WMP

Zdroj: www.codecguide­.com/download_k-lite_codec_pac­k_mega.htm

Další odpovědi
anonym

nero v tomto případě asi používá svůj vlastní kodek, proto s přehráváním nemá problém, zatímco wmp se spoléhá bůh ví na co

.. řešením je buď wmp doplnit o funkční kodeky (např. www.cccp-project.net), nebo používat jiný přehrávač, který má potřebné kodeky už v sobě obsažené a není třeba je doplňovat (např. http://www.vi­deolan.org/vlc/)

Fallen Angel

záleží na tom, jestli se to děje u 1 filmu, nebo u všech. Pokud je to jedním filmem, tak u toho filmu chybí (nebo je špatný) nějaký kodek, který Nero nepotřebuje ( nebo si ho opraví) a zpracuje film barevně i tak. Pokud je to u všech, tak je wmp buď poškozený, nebo špatně nainstalovaný, nebo je tam něco špatně nastaveno. – Chápu, že jsem vám tím asi moc nepomohla, ale asi tak no…