Vampires

U powerbanky jsou dva USB výstupy: 2.1A a 2.4A. Jaký je mezi nimi rozdíl? Ještě je tam vstupní mikro USB 2A, jinak nic.

Nejlepší odpověď
jáára

Žádný. Ten silnější ti mobil nenabije rychleji.
1.) Mobil by si musel umět vzít 2,4A
2.) Je to tam jenom napsané a oba porty jsou stejný 1A – 1,5A
Asi tak k Čínským powerbank…

Další odpovědi
mosoj

Rozdíl sám píšeš. USB jsou napájecí a mikro USB je nabíjecí! Napájecí můžeš použít oba dva najednou. A udávají maximální výstupní proud na každém výstupu zvlášť.

klumprt

rozdíl činí 0.3A

Edison

A nemá jeden ještě navíc označení třeba PD, nebo PowerDelivery?

Dochy

Teoreticky ten 2.4A dokáže dát vyšší proud. Nejsem si ale jist zda to nebude jen něco na způsob „či použky Adidas, čiži použky lepší Adidas“. Jen některé zařízení dokáží využít 2.1 a nevím o žádném, které by si schrouplo těch 2.4. Standardně se telefony nabíjejí 0,5–1 A (0,5 je dovoleno z PC bez toho aby si zařízení odběr nechalo schválit, 1A nabízejí standardní nabíječky a novější telefony to dokáží využít)