Bobek 2

U otázek se mi tu přestalo zobrazovat tlačítko pro odpověď. Dělal jsem něco špatně?

Po registraci se mi podařilo odpovědět na několik otázek, ale pak se mi tlačítko pro odpověď přestalo zobrazovat a systém mě už pouští jen do diskuse, na žádnou jinou otázku už nemohu odpovědět. Dělal jsem něco špatně a „systém“ mě za to „trestá“? Nebo si právo odpovídat musím napřed nějak „vysloužit“? Proč o tom není nic v nápovědě ani v uvítacím e-mailu?

Nejlepší odpověď
marci1

Až budeš mít 100 bodů (pokročilý) můžeš odpovídat denně 25× (nyní jen 5×)- viz odkaz Nápovědy: https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani
🙂

Další odpovědi
Edison

Přečti si pravidla a „hodnosti“. Může být, že jsi vyčerpal dovolené množství příspěvků. Má to svůj důvod.

annas

Dívám se na váš počet odpovědi. Limit pro začátečníka jste vyčerpal. Přečtěte si bodování v odkazu.

Dole na stránce Odpovědí je odkaz na Kodex uživatele a další informace – uvádět zdroje, můžete diskutovat, otázku i odpověď můžete jednou doplnit či opravit atd.

Pak vás už nic nepřekvapí. Snad.

zjentek

Jde o normy, které tě chrání před BANem. Systém se nezměnil, jen někdy trestá svou nemilosrdnou demokracií a tady se o něco podobného také pokoušejí. Takže se nejprve změnil systém bodování, aby se uživatelům mohla snadno uměle vytvářet jejich úroveň zde. Poté, až si tě otrkají, tě precizně zaškatulkují a body pak budeš získávat tak, abys jim napravo nebo nalevo nevypadl ze škatulky. V praxi to znamená, že nežli dosáhneš na „neomezené odpovídání“, stejně budeš mít „TAKE FUSY“, i kdybys byl spisovatel. Jednoduše řečeno- podle sebe tě posoudí, následuje diagnóza, pak se staneš dokonalým strojem, který se neptá ani neodpovídá, vše půjde mechanicky a nebudeš-li plnit, BAN!