michykostra

U Notebooku se mi vylomilo tlačítko

Dcera hrála hru a nešikovně vylomila šipku nahoru. Mohla bych ji tam zase něčím přilepit?
To talčítko jsem si schovala a nechce se mi s tím chodit do servisu.

Odpovědi
led

Ak nie je poškodené lôžko, do ktorého sa klávesa zacvakáva, ani klávesa nie je poškodená stačí väčšinou zatlačiť a zacvaknúť. Klávesu v prípade potreby nahradíte (huxa), ale ak je lôžko poškodené, máte smolu, klávesu nahradíte jedine novou.
Pre dcéru pohodlnejšie a pre vás lacnejšie vyjde externá klávesnica.

huxa

jestli máte nějakého šikovnějšího kluka v rodině, přenechte mu to, u některých klávesnic by s tím neměl být problém, jinak koupit náhradní klávesnici u výrobce přesně pro typ vašeho notebooku a vmontovat si ji tam sám, nebo zanést do servisu (zaplatíte i pětinásobek co za novou klávesnici a dopravu)