Jaro500

Poradíte, jak vyřešit problém s notebookem Ascer?

U notebooku Ascer(OS xp)mě hlásí ,že je nutné nab. bat a nebo přejít na šíť.Rád bych vynechal baterii a provozoval noteb

přes síť,ale jak. Poradí mě někdo?

Nejlepší odpověď
Edison

Nepíšeš, jestli to píše, i když je to na síti. To by napovídalo na vadný konektor, kabel napáječe, nebo samotný napáječ.

Nějak nerozumím důvodu. Dočasně snad, jen než se pořídí nová baterie. Ona totiž ta baterie pak funguje jako jakási UPS, nebo aspoň „vykrývač“ aspoň krátkých výpadků napájení, ať už z jakýchkoli důvodů.

Další odpovědi
Roman71

Páni! Ascer? Co je to za značku?

Většina notebooků funguje s odpojenou baterií na adaptéru úplně běžně. Vzhledem k tomu, že uvádíte neidentifikova­telnou značku, nejsem schopen odpovídajícím způsobem poradit řešení šité na míru.

ivzez

Také značku Ascer neznám, ale troufnu si poradit
vyndat baterii a notebook používat jen s adaptérem.

anonym

Já vím co tomu je, je to rozbitý