U nás se žení čerti!

http://img.na­dapenny.com/t20/120­57/nadap042116516­910230.jpg
Doplňuji:
Ráno po sněhu ani památky a za posledních 10 minut toto. Jak to vypadá u vás?

Nejlepší odpověď
led

To je úplne normálne počas súboja Pani Zimy a Slečny Jari.
Prezradím vám tajomstvo súboja: Jaro vyhrá…, Zima odíde, bude pomaly naberať sily do konca roka, keď zaútočí znova. Medzitým bude robiť malé partizansky záškodnícke akcie… (možno v lete nám pošle aj krúpy, ako má vo zvyku)

Další odpovědi
Sůwa

V Praze ( Hradčany ) už od rána leje, psa by nevyhnal a kocour do toho nepůjde. Ještě že sem občas někdo dá aktuální fotku sněhové nadílky, jinak bychom zapomněli, jak sníh vypadá 🙂.
Doplňuji:
Změna – svítí sluníčko, + 5°C a to ještě není duben 🙂

briketka10

v Pardubicích je nádherných 10°C a svítí sluníčko 😁

Deli

U nás +5 st.C, déšť, chvílemi se sněhem, takové fuj počasí k ničemu ☹

Andělé

U nás se zatím čerti loudají,jsou 3°C a jen mží…

Drap

U nás oblačno 8 stupňů , sníh pryč.
Uvidíme co čas přinese

WeeBear

Aktuální fotka?
.. Jen aby to brzy nepřišlo i zpátky k nám. Já si užívám krásných 10°C nad nulou a žádného sněhu (když pominu zbytečky z velkých hromad, které roztávají pomalu). Ajaj..

hanulka11

u nás ne …u nás jen mží

hanny 2

U nás ráno lilo,ale teť je pod mrakem a občas vykukuje sluníčko.

http://img.na­dapenny.com/t20/120­57/nadap045933305­581232.jpg
Doplňuji:
oprava – teď. A je 8°C.

HugoCharles

Aha a co?