dust8

U kterých značek televizí funguje bouchnutí do nich zezadu na spravení špatného obrazu?

Nejlepší odpověď
Vojta24

Tohle nefunguje na žádnou televizi, žádné značky. Tohle funguje jen „v televizi“, v komediálních scénkách, protože je to obecně kravina. Touhle metodou cokoliv spíš rozbiješ.

U dnešních televizí odchází jako první kondenzátory u hlavního napájení. Ty po pár letech vytečou a televizi už buď vůbec nezapneš nebo ji nenaběhne podsvícení obrazu, tak jako tak do toho můžeš mlátit horem spodem ale rozhodně to úderem neopravíš. Musíš koupit nové a vzít pájku do ruky.

Další odpovědi
Arne1

Pomáhalo to kdysi dánvo v elektronkových dobách, někdy se tím „opravil“ špatný kontakt v nějakém konektoru.