BELA81

U kterého druhu homo se začli projevovat první rozdíly mezi mužem a ženou v obličeji?

Nejlepší odpověď
Pájo

Předpokládám, že rozdíly mezi tělesnou stavbou samce i samice jsou v přírodě vždy patrné. Nejinak tomu bylo vždy (i u obličeových partií) všech předchůdců druhů homo.
(názor)

Další odpovědi
anonym

Nelze přesně časově ani druhově určit. viz. odkazy na téma pohlavní dimorfismus.