Marty Koller

U které z těchto bytostí je největší šance existence?

Jinak. Já věřím jen v ty špatné věci v ty dobré bytosti ne. Proč ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
hard work

Bůh

Bůh Satan 50:50 protiklad
Andělé Démoni 50:50 protiklad
Duchové připouštějí možnost posmrtného života (nebo života v jiné „dimenzi“), to je na úrovni jako bůh, satan, démoni a andělé.

Všechno to vyjde nastejno, ale musel jsem něco označit, abych odpověděl.

Standa Macík

Bůh

Jednoznačně Bůh, ostatně o jeho existenci nepochybuje spousta lidí. Nicméně stejně jistá je i existence Satana, andělů, démonů a i duchů. A to nejsou jentak nejaké výmysly, spousta lidí se i s anděli setkala, existují o tom důkazy.

mcdonaldr

Andělé

Komunikace by byla opět teoreticky možná, ale problém naučení se jazyku přetrvává a samotný proces učení se jazyku by byl asi nadmíru složitý.

https://slope­io2.com

petrph

Bůh

Dávám sice tu první volbu Bůh, ale je nutné si říct že to znamená i všechny ty ostatní. Pokud přijmeme jako možnou existenci duchovních bytostí, tak na prvním místě Bůh, jenže ani Bible existenci těch ostatních nepopírá, pouze říká že s těmi /nečistými/ nemáme vstupovat do kontaktu, nemáme je vyvolávat, nemáme od nich přijímat žádné informace či příkazy, prostě – i pokud se zjeví, se před nimi chránit, či je ignorovat..

paul1

Andělé

cochee

Kdy už tady udělají „dislajky“ – palce důle?

Marty Koller

Elkon: jo ale jen pro nevěřící těch je méně

elkon

Marty, tak to jsi na omylu, věřících je jen zlomek. Jsme ateistický stát, nejsme Poláci, ani Slováci.

elkon

Špatná anketa, chybí možnost ŽÁDNÁ!!!