jennysh

u koho nalezneme více tolerance?

U mužů nebo u žen? Kdo koho svým způsobem více hýčká? A jak je to u vás? Kdo je u vás životní oporou? Vy,nebo vaše druhá polovička? Nebo jste jsi vzájemnou životní oporou? Typu něco za něco? Předem se omlouvám za gramatiku,jestli jsem někde udělal hrubky.
Doplňuji:
briketka10: Tak,to mě celkem pobavilo :). A co své manželky? Myslíte,že je o to dneska nouze?

Nejlepší odpověď
briketka10

ženy hýčkají své děti..
mou oporou je sestra..
a já hýčkám svého kocourka..
Doplňuji:
ženáči hýčkají své milenky..a naopak..
mladí vzájemně..

toleranci najdeme u moudrých rodičů a prarodičů..
a starších hodných sousedů, které mám já..
něco za něco ne, platím jen za práci řemeslníkům..

Další odpovědi
Damiana

My se hýčkáme navzájem. Já si nemohu stěžovat a myslím, že on také ne. Poznám to podle toho, jak se chová nejen ke mně, ale i navenek. To neviditelné, ale pevné pouto tam je. Manžel je sice o dvacet let starší než já, tak by se řeklo, že tou rozumnou životní oporou mi bude on a já se jen vezu, ale není to jednostranné. Nestydí se za své city ke mně a dává mi najevo, že teprve se mnou začal žít. Často mi opakuje, jak moc jsem pro něho důležitá a hlavně – chová se podle toho. Tak to asi bude pravda. Máme tolik společného, že to snad ani není možné. Vidí to i naše rodina a známí – říkají, že jsme se našli.
Podle mne to, jak se lidé k sobě ve vztahu chovají je odrazem jejich morálky, schopnosti empatie a životních hodnot. Pokud je někdo zvyklý jenom brát, citové štěstí s tím nadlouho nenadělá. Přetvářka, vypočítavost, lhaní a faleš – to není vztah. Je to jen obchod. Skutečná láska se nedá ani naučit, ani vynutit, ukrást či koupit. Ta buď je nebo není.

pizlicka

jak je to u ostatnich nevim.z reakci mnoha zen zde mi prijde,ze bud je to vyrovnane,nebo jsou tu zeny velmi samostatne.me osobne je zivotni oporou muj muz.a to od zacatku.on se stara,aby byly zaplacene slozenky,on pracuje a vydelava.bere to jako samozrejmost a vubec se nad tim nepozastavuje.ja jsem v dnesni dobe za to velmi vdecna.ode mne nezada nic.pry mam za ukol byt krasna:-)moc ho za to obdivuji.a ke vsemu verny chlap.uznavam,o to pro mne bude zivot tezsi,az ho ztratim.

dědapetr

Nejvíc tolerance,opory a podpory u rodiny a přátel.

venkovan

Životní oporou.
No tak jak šel čas se to měnilo.
Z počátku břicho, potom břicho a lokty, následně dlaně a kolena. potom nohy a zadek. potom nohy a zřejmě přijde čas, že nohy a hůl, a následně zadek a záda.

jendahun

Bohužel dnes už jenom moje partnerka je mi oporou a doufám,že je to vzájemné.Na nikoho druhého se už spolehnout nemůžu.Snad ještě na dva bratry.
Celý život jsem byl spíš na ženské,asi to mám v krvi ten matriarchát.Takové to chlapské poplácání po zádech je sice příjemné,ale moje problémy to nikdy neřešilo.Ženská logika mi naopak už hodněkrát pomohla.Když se chlap probere z narkózy,první co ho zaujme není ksicht doktora,ale sestry která ho ošetřuje.
Aspoň tak to funguje u mne.

briketka10

ad jennysh nemáš se za co omlouvat jsou rozhozené sítě !!

jennysh

Aha,tak to se omlouvám.

Andělé

Ad Damiana,tos nádherně napsala…je krásné,že máte takový vztah.
Moudře a opravdu skvostně jsi to vyjádřila..:-)

Damiana

Děkuji. No, snažíme se. 🙂

Andělé

🙂.

briketka10

no to mě nenapadlo jsem sama..