blondi1

U kamery Panasonic NV-VZ15 se mi namotává kazeta.Jak odstranit závadu

Namotávání a cuchání kazety v kameře

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud se vám namotává a cuchá kazeta ve videokameře tak bych vám doporučila zajít si k nějakému odborníkovy který tomu rozumí a nechat si od něj vaši kameru pročistit.Dívala jsem se do svého návodu (kameru mám značky Panasonic NV-DS37/DS38 )a tam je napsáno že při namotávání kazety se doporučuje to zanést nějakému odborníkovy a nechat si to od něj pročistit.