dust8

U kalkulačky s knoflíkovou baterií a s možností solárního nabíjení je vůbec nutné při častém světlu měnit baterii?

Odpovědi
cochee

Takovou kalkulačku jsem měl asi 10 let a články (dva „knoflíky“) jsem měnil jen jednou. Pro zajímavost jsem měl ještě asi tři další kalkulačky, které se tvářily, jakože jsou vybaveny fotovoltaickým článkem, avšak ten článek byl jen napodobenina a kalkulačka byla ve skutečnosti jen na knoflíkové články.

GM

Mám kalkulačku nabíjenou denním světlem už více než 40 let, funguje bez problémů. Panasonic.