Karlos24

U jaké parodie(filmu) jste se zasmáli nejvíc?:-)

Neznáte nějakou doborou parodii z poslední doby?

Odpovědi
anonym

Šéf už nechtěl být pod firmou tak si najímal blbce aby mu dělali zaměstnance zedníky. Tak má firmu ale to není firma, to je parodie. Když chci získat montérky, (nemám od něho montérky) musím si utrhnout jednu nohavici a utrhnout jeden rukáv a všem okolo říkat: já patřím tady k tomu pánovi, víte? On je můj šéf, víte? A sundat si jednu botu. A po výplatě kolem 13000 říkat jejda! Stal se ze mě boháč! Jinak televizor kerej stál vosum tisíc jsem daroval před týdnem. Odvezl ji kámoš nějaké kámošce ani nevím kam. Dobrá parodie bývá na novinkách čézet. Tam prý uplácejí prezidenta miliony za udělení milosti.

anonym

Nejvíce jsem se zasmál,když jsem četl předvolební sliby politických stran.To jsem se za břicho popadal!

Jindri

me se moc libil Arthur…