kamilur

U Galaxy SII se často objeví hláška „SyncML-DS se zastavila“, jak opravit?

Odpovědi
Bedy

Pokud neporadí někdo něco lepšího, tak proveďte hard reset. Bohužel co mám zkušenosti, tak ty Samsungy jsou docela problémové telefony.
Při hard resetu dojde k vymazání obsahu celého mobilu, takže si prosím kontakty a zprávy zazálohujte, doporučuju zrovna naformátovat i paměťovku, protože na ni máte asi nainstalované aplikace, tak aby se tím mobil pak nezanesl.
Jinak hard reset děláte na vlastní nebezpečí, většinou to je bez problému, ale coby kdyby…však to znáte.

Takže jak ten reset vlastně udělat? Jednodušší varianta je ta, že jakoby vytočíte toto číslo 27673855# a ono se to zeptá, zda-li Obnovit tovární nastavení – dáte Ano a už to pojede.