Illines

Tytyty! A porad do kola ?

Kdo presouva otazky,kdo maze otazky,kdo spatne pise cesky,kdo se spatne vyjadril(ne sproste!),uz to tu bylo -podana otazka pred 4lety a tak a tak dal.Takoveto pedanstvi me prestava uz bavit.Co se tyce mazani a premistovani by mel admin.zastavit a v krajnim pripade to delat sam.A nikdo uceny z nebe nespad.Nekdy mi to pripada jak u soudu , proc a ne tak ,ale onak.Spatne moc spatne.

Nejlepší odpověď
fcoop

Jojo.Pořád dokola,okolo stola lala.
Někdo tím prostě žije.
Viděl jsem auto,mělo na boku logo:„Otravovat a buzerovat“.
Majitel zřejmě nemá rád policii,tak proto.

Další odpovědi
annas

Ilines, také mně byly přesunuty 2 otázky, ale neřeším to. Někdy je ale opravdu sporné, kam otázku zařadit. Záludnější je úmyslné mazání.
Illines, jde vstoupit 2× do téže řeky?

anonym

To,že se mi přesouvají otázky je mi fuk,ale nějak lituji onoho člověka (může jich být samozřejmě víc,kdo ví),že maže otázky. Kdyby to dělali všichni,odpovedi.cz můžou pomalu balit kufry.Jsou tu různé kategorie otázek a mezi ně patří i zábava,ankety i ty aktuality.Když to tak vezmu,tak i příspěvky v diskuzi jsou podobné chatu,tak proč se někdo čertí,ohání se kodexem jako čert bibli.

P.S. Illines,znám případ,že jeden velice učený z nebe spadl – při letecké katastrofě! 😁
Doplňuji:
Drape! Co budeme muset vydržet? Jako to,že ti nejlepší odcházejí a tento týden odešli dva? Už se těším,jak odejde další,ten,co má odevšeho klíče! 😁

Andělé

No,kdopak to asi bude,že? Já myslím,že nebude těžké na to přijít. Toho,koho si myslím já,už tu otrávil spoustu uživatelů. Jenže je stále neponaučitelný,jeho ego je silnější než zdravý rozum. Zvedá si tu nad námi sebevědomí,odpovídá jen ponižováním,rýpáním a předváděním se,jaký je to king. Už jsem tu psala,že zatím co nám ukazuje,jak je dokonalý,uniká mu,že odhaluje zcela něco jiného.
Hold srážka s tímto člověkem je jako náraz do zdi.
Nenechme se přátelé jím otrávit,to mu přece nedopřejeme,ne? 🙂

anonym

Illines, klobouk dolů a já myslela, že jsem jediná, kdo tu dostal 5. den svého působení „přes hubu“. Při tom jsem neudělala nic jiného, než zdejší osazenstvo. No, pro mne to byla výzva. Nevzdávám se a jsem sama sebou. Máš pravdu, že přesouvání otázek a často hodně nesmyslné, mne taky zarazilo. Chtělo by to asi více respektu vůči sobě navzájem a méně snahy o prosazení vlastních zájmů. Někdy dost přízemních.
Doplňuji:
Taky Vám uniká smysl takového jednání? Já myslela, že jsme tu kvůli zábavě a maximálně ještě tak kvůli pomoci někomu, kdo tady hledá odpověď. Proto se snažím odpovídat z praxe a hrabu se v zákonech. Když napíšu otázku k hobby, skončí v anketách. Někdo je tady nejspíš nemocný, trpí natlučeným egem. Proč ale potřebuje otravovat život tolika dalším lidem, to mi hlava nebere.

Drap

To je tak, někteří zde hledají poučení a zábavu a někteří se baví tím, že kritizují, mažou a přemisťují.
Budeme to muset vydržet

GM

Pro barbakan: Ten co má ode všeho klíče neodejde, kde jinde by uspokojil svoje ego?

Illines

Annas,vstoupila jsem podruhe do stejne reky s rizikem , ale i s doufanim .No je to stejne ,rekla bych horsi.Ale skusim jeste vydrzet.

annas

Illines, jsem na tom stejně.