Avatar uživatele
EVIL

Týrání dětí

co by jste udělali týmhle rodičum a jaký je na to váš nazor? bacha neni to pro slabe natury.. viz odkaz http://www.no­vinky.cz/krimi/223285-rodice-v-brne-mucili-syna-pripinacky-na-patach-a-tyrali-ho-hladem.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4838 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Před chvílí jsem na to koukala, je to strašné -chuděra co musel vytrpět, je divné, že na to už dříve neupozornil někdo ze školy, musel se přeci při tělocviku svlíkat. Takový lidi nejsou rodiče …jsou to tyrani, nevím jakej trest bych jim dala ,ale nějakej kdy by je to hodně bolelo a pozvolna by trpěli ve velkých bolestech .Nejsem svi.., ale co se týče dětí -tak to neznám bratra. Dětem se přeci neubližuje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Myšák V.

Já to radši nebudu ani komentovat.Vybíjet si vlastní choutky a uchylky na dětech je ta největší sviňárna.Nejdřív bych jim dělal to co oni děcku a pak bych je asi utratil jak prašivýho psa,protože si nic jinýho nezasloužej.Kri­minál je pro ně luxus…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

bohužel takových otřesných případů je dost,a můžeme za to všichni nejen tyrani i my na tom máme svůj díl svou nevšímavostí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hodit na bodaky do hladomorny!!!!!!!!To je pomale planovana vrazda-obnovit trest smrti je uz na case!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Četla jsem to a tyto lidi kdyby byla možnost tak bych je dala popravit je to hnus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Dítě má na celý život postaráno o psychycké problémy… Nedovedu si představit patřičný trest…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Vše co by se dalo říct už tady bylo řečeno.Je to hnus a ubohost,když děti nechci tak je sakra nebudu dělat,abych je potom týrala hladem a nevímčím ješte.Pokud si netroufám být zodpovědným rodičem,tak jím prostě nemám být,kolik lidí by za děcko dali nevím co,a stejně mít dítě nebudou,třeba už jen kvůli tomu,že nemají splněné podmínky adopce nebo finance na umělé oplodnění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ani jsem to nerozklikla, titulek mi úplně stačil.
Já bych jim vrátila stejnou mincí.
Vězení, pokuta … všechno málo a není účinek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek