Retko

Typy stolnich fotbalku..

Je tu nekdo kdo se v tom vyzna a napsal by mi nazvy tech typu?

Dekuji
Doplňuji:
No a vsiml sis treba ze nekde se brankar protaci, nekde ne. Nekde jsou sikme bocni hrany, nekde strme. Atd. :)

Ja jsem jen zaslechl nazev, a nevedel jsem o co jde. A uz si ho samozrejme nepamatuju.

Ale kdyz nikdo nevi, tak o nic nejde. To ja jen ze zvedavosti.

Zatim
Retko

Odpovědi
HOMER

Stolní fotbal je myslím pouze jeden,máš nějaký důvod domnívat se,že je těch druhů více než jeden?Já myslím,že je to prostě STOLNÍ FOTBAL.Bez dalšího rozdělení.