IT

Typ na výlet na Šumavě?

Dobrý den,

na Šumavě se vůbec nevyznám, ale potřeboval bych na zítřek nějaký typ na hezký výlet. Nejlépe nějakou trasu mezi 10 až 20 km celou dobu v přírodě. Ocením spíše náročnější terén. Stačí jen nastínit kudy a případně na co zajímavého lze po cestě narazit. Detaily bych si když tak dohledal.

Děkuji za případnou odpověď,
Matěj.
Doplňuji:
ehh, tip samozřejmě O:-)

Nejlepší odpověď
mosoj

Šumava je veliká.
Pokud je to jedno. Doporučuji z Modravy na Březník a zpět ( celkem 16 km).
Pokud budeš někde u Lipna tak z Nové Pece na Plešné jezero.

Další odpovědi
quentos

to chce spíš se obrátit na nějakou seznamku, tam se týpek na výlet sežene snadněji

bluegrassák

Doporučuji jižní část Šumavy – Povydří. Kašperky, Rejnštejn, hrad Kašperk…
Autem do Kašperek a pak třeba na Kašperk. To je přírodou a do kopce. Nebo naučnou stezku Z Čeňkárny nahoru proti proudu Vydry. Možností je mnoho.

Pepa25

Bluegrassák: Povydří je jižní část Šumavy ? 😄