eluseka

Nemáte tip na vanocni darek pro bráchovu holku?

Chci se zeptat, můj bracha má holku a zeptal se me jestli nevymyslim nějaky darek pro ni… No nic moc nas nenapadlo. Zkuste mi prosím pomoct, a kdyz vas neco napadne, tak napiste… Prosim rozumne darky, neni milionar :D -Bracha (17)

Nejlepší odpověď
anonym

Lak na nehty, nejlépe tak 3 různé barvy a pilníček nebo celou sadu s manikůrou.

Další odpovědi
iceT

Ať se brácha koukne jaký typ náušnic jeho slečna nosí, a podle nich pak ať vybere podobné, pochopitelně pokud nenosí zlato a drahý kamení…:-)