LLU

Typ na kvalitní rychlovarnou konvici??

:)

Nejlepší odpověď
anonym

Čajník.
Funguje aj keď vypnú Temelín.

Další odpovědi
Alesh

Teď jsme kupovali Bosch asi za 6 stovek, plastovou v Okay. Mají jí v bílé, černé a vínové. Je fakt kvalitně udělaná, plast nepůsobí lacině. Jen měrka nic moc, ale jinak super. Doporučuji.

GTA Andreas

Do 13. 3. kovová za 300 v Hypernova. Tak honem.

lukas.zmizik

jakákoli nerezová

Funna

Jakákoliv značková a co se ti bude líbit a vyhovovat ti velikostí, stylem otvírání víčka…a já bych doporučovala matnou nerezovou (ta lesklá se nedá pořádně vyčistit)…a ještě bych doporučila zeptat se, jestli se při vyzvednutí ze základny vypne (což jsem považovala za standard, ale ta poslední, ač Moulinex, to nemá a docela mi to chybí, protože když ji používám jen na přihřátí vody, konvici zvednu ještě předtím než voda vře, takže se nevypnula a celou vyliju a posadím zpátky na základnu prázdnou, tak pořád topí a to je náběh na průšvih)