Miki254

Máte někdo tip na dárek pro mé rodiče?

tip na dárek, záživný

máte někdo dobrý tip na dárek? Moji rodiče mají výročí společné a nevím co jim mám dát.

Odpovědi
Robert Šustr

vždyť jim daruj nějakou plavbu https://www.bo­ataround.com/cz lodí nebo let balonem to se dá cez zlavomat myslím, ješte mi napadla tantrická masáž nebo kurzy tance

annas

Záleží, kolik, máte peněz, zda rádi cestují, nebo si na něčem pochutnají, zda po něčem touží. Těžko se vybírá pro jedince, které neznáte.

Třeba dobrou večeři při svíčkách, nebo se podívejte do odkazu, kde nabízejí zážitkové dárky pro rodiče.

Nabídky ze Slevomatu – můžete si vybrat místo a jiné aktivity.

https://www.sle­vomat.cz/

hapiky

Klimatizaci!

led

Prepáčte, ale vaša otázka na typ zážitku pre rodičov mi navodzuje vašu neznalosť svojich rodičov.
My ich nepoznáme, nevieme, ako sú starí, aké majú túžby. Niekedy stačí malý kvietok spolu s milým slovom.
Možno túžia po malom výlete do kozmu, možno po malej prechádzke v skutočnom lese, či vidieť na vlastné oči pražské Václavské námestie, prípadne nazbierať si kvety v miestach, kde stál neprekonateľný plot do západného sveta…
Nehľadajte nesplniteľné zážitky, ale ak nepoznáte túžby vašich rodičov, opýtajte sa ich na ne. Veď splnenie sna, túžby, nemusí byť prekvapivé tajomstvo, ale môže byť vopred dohodnutým darom vďačnosti a lásky k rodičom.

Kryšpín

Záleží zda jsou milionáři neb mají minimální příjem dle zákona

JohnnyH

daruj im hodiny spolocenskych tancov

vranovahan

Já osobně jsem taky spíš fanynkou různých zážitkových dárků. Těžko se ale něco doporučuje, když rodiče neznám. Jestli ale můžu mít tip na jeden dárek, tak já teď například kamarádce sháněla poukaz na erotické masáže Praha do https://mataha­risalon.cz/cs Myslím si, že to se jí bude líbit. Už před časem se totiž zmínila, že by něco takového chtěla vyzkoušet.

vlajan1981

Tohle není vůbec špatný tip na dárek. Podobným způsobem jsem se k erotické masáži dostala i já. Byl to dárek k mým kulatinám od kamarádek. Ty mě právě na jednu takovou masáž objednaly do tohoto salonu – https://redmas­sage.cz/ Musím říct, že na to velice ráda vzpomínám. Klidně bych někdy šla znovu.

tyna.ryglova

Příspěvek smazán administrátorem.