Nechápavé

Jakou má platnost týdenní jízdenka na vlak?

Kdyz jsembsi koupil v nedelu tydeni jizdenku na vlak plati jen ve vsedni dny nebo mohu jet i v sobotu a nedeli??,nebo i 2× tam a zpatky na ni??

Tak to je dost dobrý :)

--
Týdení jízdenka – ČD

Nejlepší odpověď
annas

"Časová jízdenka (např. týdenní traťová jízdenka) platí podle zakoupeného období do 24.00 hod. posledního dne platnosti.

Traťové jízdenky platí i o víkendu a zaplacenou trasu je možné absolvovat několikrát denně."

http://www.cd­.cz/tiskove-centrum/tiskove-zpravy/-2489/

Pokud jde o žákovské jízdenky, – ten původní iodkaz nebyl funkční – je to stejné.

Bod 13 – Sllevy pro cesty do školy (žákovské slevy)
„Jednotlivé žákovské jízdné v případě denního dojíždění lze použít pouze v pracovních dnech. Žákovské traťové jízdenky platí i v sobotu a v neděli..“
http://slevyc­d.venku.cz/sle­vycdp.htm

Traťové jízdenky platí od " data do data" a může se na ně jezdit i několikrát denně.

Další odpovědi
Quimby

Platí až do soboty, v neděli by sis musel koupit novou, každopádně je to na ní napsaný, do kdy přesně platí.
A v tom týdnu si můžeš jezdit kolikrát chceš oběma směry.