Moccaa

Týden utekl jako voda a já stále nechápu pointu otázky (příspěvku) synka Kazatele. Mohl by mi ji prosím někdo sdělit?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-casu-vam-zabralo-pochopit-pointu
Děkuji každému gentlemanovi, který se toho ujme.

Odpovědi
zjentek

Pointa je ta, že rodiče milují své dítě, proto mu rozumějí (vědí PŘESNĚ, jak je na tom ve všech ohledech včetně vztahu) a proto taky s ním dokáží sdílet legraci (to on v plném rozsahu pochopí až později). (;

Kazatel

Jeho děvče se jmenuje… Anča Dlanča.

Funna

nejsem sice gentleman, protože nejsem man, ale pointa je jasná…vzhledem k tomu, že synkova holka se jmenuje Onanie, tak asociací ke kalhotkám neexistující holky jsou rukavice na jeho tlapky…