dust8

Holky, které mají delší dobu ve rtu piercing, na něm nají spustu bakterií, čili není radno se s nimi líbat?

Ty bakterie jsou především z té venkovní čnící části, nebo jsou i z té vnitřní?

pixabay: https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2016/11/29/04/42/be­autiful-1867374_1280.jpg

Nejlepší odpověď
Kepler

Když je kroužek ze stříbra, ten je antibakteriální. Lepší je ale ten kroužek v nose: stačí provléknout řetízek a už si krávu odvedeš, kam chceš.

Další odpovědi
Kryšpín

V Africe to tak neberou a to tam mají nedostatek vody

Edison

Kouzlo výměny bakterií a jiných breberek je v tom, že to posiluje imunitní systém a přispívá k adaptaci na cizí tyhle nejrůznější potvory. Dokonce je prokázáno, že pach partnera dokonce přímo slouží k tomu, aby si „voněli“ partneři, kteří mají tyto faktory ROZDÍLNÉ, ale přizpůsobivé, právě z výše uvedených důvodů.

Příroda je fakt hodně chytrá.

dubraro

Na piercingu nebudou jiné bakterie, než ty, které by tak jako tak měla i v ústech a na rtech. Na hygienu při líbání to nemá žádný vliv.
BTW hezká zrzka.

Michala11

Jsou venku i uvnitř a dá se na to i umřít! Super otázka. Kdy jste si naposled čistil zuby?