MonkeyKing

Twitter vs Facebook

Myslím, že mnoho z vás spíše používá Facebook, ale možná jste se také něco dověděli o Twitteru. Pokud jste uživateli obou soc. sítí můžete porovnat která síť je lepší..
(Prosím o důvod)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

Další

Já mám obojí, Twitter mi přijde takový serióznější., no zdaleka nenabízí takové možnosti jako Facebook. Každá síť má něco do sebe.

Další odpovědi
Evasky

Twitter

anonym

Facebook

Doplňuji:
Twitter vůbec neznám, nikdy jsem ho nepoužívala, na FB mám celou rodinu, teda skoro celou, takže snadná komunikace, nepotřebuju nic jiného.

Smoullinka

Další