hanako

Twillight: Proč Bella Swanová, ve chvíli kdy se stane upírkou nemůže vidět svou rodinu a přátele?

Ve třetím dílu Twillight ságy, Zatmění se Bella Swanová rozhoduje jestli zvolí Edwarda a stane se upírkou,nebo zvolí Jacoba a zůstane člověkem.Kdyby se stala upírkou, už by nikdy neviděla svou rodinu a přátele,ale proč?Když se stane upírkou,pořád žije ve Forks vídá se s Jacobem tak proč ne s rodinou?

Nejlepší odpověď
M.

Co si pamatuju z knížky, tak že by se neudržela a mohla by je zabít.
Doplňuji:
Navíc, změní se jí kůže, oči, rysy a vyvolalo by to rozruch.

Další odpovědi
iceT

Protože její rodina a přátelé by se zřejmě nikdy nesmířili s tím,že se stala upírem,i když hodným upírem,co lidi nejí.
Možná by bylo fajn si přečíst knihu,v knize jsou myšlenkové pochody a pocity hlavních postav lépe vykreseny a popsány něž zahrány ve filmu.
Protože ona se sice nijak extra nerozhodovala,ona měla jasno už od prvního dílu,že chce být upírkou,akorát ten Jacob se do toho tak nějak zamotla,když Edward ve dvojce odešel a dost jí pomohl když byla sama,tak se dalo čekat,že to nezůstane úplně bez odezvy.Na koci druhého dílu(filmu) přece Bella jasně prohlásila,že kdyby si měla vybrat,tak vždycky jen Edwarda.

Ella

ono je to tak trochu tajemství víš? být upírem a vykecat to každýmu ze střední, rodičům a bůhvíkomu není zrovna nejlepší nápad. Jacob je vlkodlak, má svoje obrovské tajemství, navíc se otiskl do Nessie, takže na něj se pravidlo utajení nevztahuje. Navíc novorození upíři se nedokážou ovládat, nejsou schopni v úplné míře zkrotit svoji žízeň, takže by se mohlo stát, že by někoho ze svých blízkých zabila. A stejně tak se vzhledově tak změnila, že by to každému rozumnému člověku došlo, že něco není v pořádku. Navíc nestárne, takže by bylo asi divné, kdyby si tam chodila za dvacet let jako osmnáctiletá…

Teda já si nepamatuju, že by se Bella rozhodovala mezi Edwardem a Jacobem – Edward byl vždycky ten, kterého by si zvolila, Jacob byl pro ni vždy jenom milovaný kamarád, součást rodiny, nikdy s ním doopravdy zůstat nechtěla.

Navíc nakonec Charlie ví, že Bella není taková jako předtím, stejně tak ví, že Cullenovi nejsou obyčejní lidi a že Nessie není dcera Edwardova bratra, ale jeho a Bellina dcera, chápe že jde o něco víc, nechce vědět všechno… stačilo mu, že se před ním Jake proměnil.