Eda69

Tvorba instalátoru?

Googloval jsem mraky instalátorů a dalších utilit a zatím nedošel cíle.
Mám asi 30 vlastních exe souborů, které chci spojit do 1 exe souboru, většina programů udělá jen to že ten 1 exe soubor rozbalí těch 30 instalačních a nenainstaluje.
Zajímá mě jak provést hromadnou instalaci těch 30 programů buď s nějakým defalutním nastavením najednou, či vytvořit průvodce instalací všech programů, jeden po druhým. Máte někdo užitečný tip?
(důležité je že jsou to vlastní programy, nestojím o instalátor k mozille a skypu,atd..)

Nejlepší odpověď
Bedy

Napište si baťáka, ten Vám to pospuští a je vymalováno. Řada instalátorů programů dokonce má možnosti instalace, takže zvolíte-li tichou instalaci, tak se to nainstaluje úplně samo. Opravdu si stačí s tím pohrát.

Další odpovědi
arygnoc

čo tak použiť bat súbor?

to sa spustia všetky programy naraz a môžete ich postupne inštalovať.