BENYTA

Tvorba hormonů u kocoura po kastraci.

Náš roční miláček je osm dnů po zákroku, prosím o vaše zkušenosti, jestli se zklidní, jak moc, za jak dlouho…veterinář řekl tři měsíce.Díky za zkušenosti.

Nejlepší odpověď
briketka10

můj se uklidnil taky asi za měsíc, držel se doma, byl víc mazlivý, ale svoje území si bránil jako ostatní kocouři..

Další odpovědi
www

Zklidní se během měsíce a bude to už stav trvalý, klídek 😉.
Praktická zkušenost.

terry

U mého kocoura jsem ani nějaké velké změny nezpozorovala. Byl klidný i před zákrokem.

ReHu

Je to hodně indivindy.
Můj kocour se víc změnil, až když přišly domů noví :).
Po kastraci byl vcelku stejně v poho jako před ní.