Janula

tvorba a umístění propag.odkazu

Jak umístím propagační odkaz na různé weby a jak se vytváří, co je URL,jak na grafiku a umístění reklamy ??? díííky Jana

Nejlepší odpověď
LuciJe

Odkaz na cizí weby můžeš většinou umístit pouze po dohodě s vlastníkem webu (nebo uživatelem – třeba u blogů). Obvykle se to dělá formou placené inzerce nebo výměny odkazů.

URL je adresa webu (to, co se objevuje v řádku adresa, když na dané stránce jsi).

Graficky si reklamu zpracuješ v některém grafickém programu, nejznámější je Photoshop, dobré zdarma použitelné jsou třeba Gimp nebo PhotoFiltre. Obrázek pak nahraješ na server, čímž se mu přidělí jeho vlastní URL a pod touto ho potom můžeš na webu (svém či cizím po dohodě) zveřejnit.

Další odpovědi
Attack-design

standartně za reklamu budeš muset zaplatit a dohodni se s provozovatelem webu at ti je tam da