herec147

TV UE40F6200 problém z smart hub

ahoj dostal jsem novou tv samsung UE40F6200 a mám problém když se chci připojit udělám základní nastaveni a když dojdu k nastavení smart hub tak mi to napíše (připojeni k serveru se nezdařilo Obraťte se na středisko služeb samsung)přitom jsem připojeny k inernetu i na google můžu jít, a najdu na tv i sítový harddisk

Odpovědi
spooky

zkuste podporu Samsung 800771177, měla jsem taky problem ohledne SMART TV a pomohli mi bez problemu.