Tazman

TV Nova – Ulice – dělají z nás pitomce?

Otázka je zamýšlena věcně. Nepovažujte ji tedy, prosím, za rýpanou či provokativní.

Seriál Ulice nesleduji. Jen občas si dám kafe v tento čas k televizi. Nicméně zrovna dnešní díl mě „nadzvednul“ hned ve dvou věcech, a zde se dostávám k otázkám:

  1. Nějaký mladík je v zahraničí na studium, které si prý „odkoupil“ od jiné studentky. Jak je to tedy se studiem v zahraničí? Není to náhodou tak, že zahraniční školy si vybírají, koho na studium příjmou a koho ne?
  2. Nějaká paní šéfová z pekárny (pracoviště) by ráda namontovala kamerový systém, aby tak zabránila či zjistila zloděje z řad zaměstnanců. Dokonce i do šaten. Není to náhodou trestné (resp. zakázané)?

Podotýkám, že pořad nesleduji, a tedy je možné, že mi utekl nějaký kontext. Proto budu rád za případné doplnění či opravení. Nerad bych považoval scénáristy potažmo diváky za hlupáky a přitom byl sám hlupákem.

Děkuji a přeji příjemný den. 🙂
Doplňuji:
www: Děkuji za odpověď. Nicméně je mi jasné, že se jedná o smyšlené příběhy. Jenže já se ptal jak ono to funguje v realitě/praxi.

Nejlepší odpověď
www

Klídek.
Pitomce z nás nedělá jen TV Nova, ale celá vláda. Jenže v tě TV o nic nejde, jsou to jen smyšlené příběhy !
Doplňuji:
Ke tvému doplnění.
Ano a to jsou ti politikové. Proti nim je Nova ještě v poho.

Další odpovědi
Reuef

to s odkoupenim mi neni moc jasne ale nejspis to v cizine bude fungovat jako na nasich soukromych skolach – tj nektere skoly si daji prijimacky a pak platis skolne a ty ktere maji malo zaku prijimacky nevyzaduji a jen platis skolne…a kamerovy system si tam muze klidne dat – ale jestli do saten to nevim

Sůwa

Já naopak seriál Ulice sleduji a těch kiksů je tam hromada, jenže to snad nikdo nemůže brát vážně. Mne to aspoň docela pobaví a když si před spaním ty nedostatky rozebírám, krásně se mi pak usíná. Buď shovívavý a neřeš to 🙂.

jmhad

Televize a zejména ta ČT je od toho,aby nám vymývala mozky. Když vezmu názory dnešních dětí na realitu života,tak se mi chce brečet.Taková Čt 2 mi minimálně jedenkrát týdně nabídne hrdinu Hitlera bez doprovodného komentáře,ale každá den několikrát ty špatné a zlé komunisty.

bolak

chcete mi říct že ulice, že celej ten seriál, že je to smyšlený?! :-o

jeden si říká, dává to televize, tak to musí bejt pravda, a vono ejhle… člověk už dneska nemůže věřit vopravdu ničemu :(