Nik92

TV kabel k Pc…?

Na jakým principu funguje televizní kabel k pc??? To si koupim TV kabel a chtnu jakékoliv kabely nebo od počtu vybraných programů se mi odvíjí cena????

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jako elektroinstalační, meď obsahuje volné elektrony, které uvádí do pohybu, elektrické napětí 🙂

Patrně myslíe kabely s koncovkou S-Video → CICH,
D-SUB/DVI → CICH,S-VIDEO
CICH → CICH
DVI → HDMI
S-Video → SCART
HDMI → HDMI

Záleží jen na tom jaké konektory má Vaše gafická karta a jaké televize

Nejlepší je varianta HDMI,

Nejhorší je CICH kompozitní (žlutý konektor)

S-VIDEO → SCART tak něco mezi

Další odpovědi
Hlada

Jestli máte na mysli propojení televizoru s počítačem, abyste mohl sledovat videa z počítače na televizoru, tak to vám popsal Michal Kole. Jestli máte na mysli kabelovou televizi jako zdroj signálu pro PC, tak nic takového speciálního neexistuje. Do TV karty nebo USB tuneru můžete připojit stejný zdroj signálu, jako do televizoru.