WeeBear

Tužka na oči ve formě „fixu“ – jak dlouho vám vydrží?

Případně od jaké značky ji používáte. Slyšela jsem, že hodně rychle vysychá, ale nebyla mi řečena nějaká konkrétnější doba.. Předem děkuji za každou odpověď. 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Mám ji nejmíň dva roky a zatím je v pohodě,je ale pravda,že ji až tak moc asto nepoužívám-Essence-drogerie Rossmann.
Myslím,že ani tak hned nevyschne,jako že se vypíše…

Další odpovědi
Ivetka303

Já mám od Jenny Lane. Nevím, jak ji mám dlouho, možná cca půl roku a už si musím koupit novou. Po 2 měsících už byla trošku zaschlá, takže moc dlouho fakt nevydrží. Používám ji denně.

PatrycjaS

Kamarádka je měla od Oriflame 2 roky a pořád byly ok :) jen je bohužel ztratila, tak ti víc poradit bohužel nemohu.

jahudka_vlm

Je tenká to ano ale ne výrazná a musí se přejet oko několikárt, upustila jsem, jinak vydrží.

BENYTA

Koupila jsem si teď ORIFLAME, ještě je „fungl“,doufám v nejméně tři roky…minulá byla obyčejná a taky trvalo dost dlouho, než začala vysychat, záleží na údržbě…