DDarent

Tuta klávesnice mně vážně zaujala, ale jak se tam řeší chybjející tlačítka? (hlavně delete!!!)

http://www.al­za.cz/steelse­ries-zboard-merc-stealth-gaming-keyboard-d202567.htm#popis
Doplňuji:
No tak dyž už mam myš za 9000Kč a herní za 1800Kč, která má 18 tlačítek, tak přece těch tlačítek by se mi eště pár hodilo!!! :×)

Za tu cenu je to vážně dobrý ale právě ty tlačítka slouží na ovládání Windows media playeru (ty nahoře) a ty herní na ovládíní číslic jako je to na myši..... no to je jedno..... kdyžtak budu CTRL+alt+delete mačkat přes mobil..... (B Control)

Odpovědi
led

Zjavne táto možnosť je naprogramovaním určitej klávesy. Tých programovacích možností je tam dosť.
Ako som si prečítala v popise, klávesnica je určená prevažne pre hráčov.

cstr

funguje to jako na notebooku, tady jsou tlačítka delete, insert atd. na numerické klávesnici (del je na čísle 1)