paul1

Tušili jste, že existuje tolik „venušiných nemocí“?

Existuje přes 50 druhů chorob bohyně lásky Venuše (Venera) a stále přibývají další. Dnes jsem se dozvěděl z TV, že k nim patří i zápaly močových cest, které mohou přejít i do chronického stavu. Za dob mého mládí jsme o takovém množství nemocí nic netušili a používání ochrany jsme dost podceňovali. Někomu se to vymstilo, někoho tyto problémy obešly, měl štěstí. Dnešní mládež je už asi v tomto směru vzdělanější a ochranu používá (tedy aspoň doufám).

https://derma­web.cz/pohlav­ne-prenosne-nemoci
A ještě: sám život je smrtelná choroba, která se přenáší pohlavním stykem, nedá se vyléčit, vždy končí smrtí 😊 .
A ještě na závěr: většina nemocí je ze stresu, jen ty pohlavní jsou z potěšení 😊.

Nejlepší odpověď
Malvína

Paule, netušila. Znám jen ta základní, veřejnosti dobře známá. Ale nedivím se. Špatná hygiena, promiskuita… to se musí nějak podepsat.

Další odpovědi
Rokio

To jsem teda nevěděl. Poučil si mě. Naštěstí se mě to netýká, protože držím celibát.

aliendrone

No, pokud je zánět močových cest venerickou chorobou, tak mě to nepřekvapuje. Tohle můžeš chytit i z koupání se v rybníku (nikoliv výhradně sexem), když na to přijde. :)

Přirozeně stojí za pozornost odpověď Keplera. Buď se právě vrátil ze své soukromé laboratoře v „Keplerových palírnách a kvasírnách a.s.“, kde má vadnou digestořa nadýchal se bůhvíčeho… ;) :)
NEBO
Si už nepamatuje, KDO vehementně razil heslo: „Radši AIDSa, než plné veytsa!“ (pokud nebyl přímo jeho AUTOREM)! :D :D :D

Inu je JINÁ doba. O tempora, o mores! ;) :D :D

Kepler

No nazdar, ještě že jsem se na ty ženské vybodnul. Celkem se ale moc nedivím, každá uzavřená díra je báječným inkubátorem breberek. A jak jsou na tom Adamovy nemocí?

zjentek

Hmmm…no, v tomhle prostě MUSÍŠ UMĚT plavat, to je marný marný marný, takže jaký „měl štěstí“?!

zjentek

Jistě na to Rokio jde chytře od lesa. Chce mokrý sny, protože jsou móóóc pěkné. Jenže Rokio jistě moc dobře ví, že to chce kus odříkání a naopak VŮBEC ho nemydlit, tak je v bdělém stavu tuze smutný a s rukama v kapsách od pyjama se těší do postýlky, žejo Rokio! (;

aliendrone

Rokio>>> Teď BEZ LEGRACE! Celibát je pro chlapy ŠKODLIVÝ a NEPŘIROZENÝ! I dlouhodobější sexuální zdrženlivost/půst způsobuje v psychice chlapa různé aberace, které vyúsťují ve VÁZNÉ psychické problémy (megalomanie, paranoia, obsese, extrémní agresivita a vůbec kdovíco)! :(

Měl bys s tím něco dělat, když už to nepůjde jinak, tak si zaplať nějakou štěťuli! I to je lepší než si ho v koupelně „rychle mydlit“. ;) :D :D