autacek

Tušili jste, co vše může být považováno za rasismus? Nezbláznil se svět již docela? Prý i napodobení maorských tanců!

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/ceske-tanecnice-nastvaly-domorode-maory-celi-obvineni-z-rasismu-40363443

Nejlepší odpověď
Kelt

To je problém. Někdo si vymyslí, že židi jsou příčinou všeho, tak jsou nepřátelé a pak je ničíme, zabíjíme a o pár let později jim lezeme někam. Stejně je to s znáváním nějakého názoru, nějaké rasy, barvy pleti, prostě, co je v kurzu. Když se pár kluků projde a zvedne ruku a něco zařve, tak jsou označeni za fašisty. A když předvedeš nějaký tanec, třeba jako srandu, tak to někdo může brát útok na rasu a pod. To za chvíli nebudu moci tisknout černou barvou na bílý papír.

Další odpovědi
Ametyst

Zbláznil. Dokonce i slova ztrácejí význam, takže se lidi nedomluví: tudíž se budou radši fackovat.

Pepa25

Dokážu si představit, že je to nekoho mohlo dotknout, že to bral jako zesměšňování. Jako rasismus bych to nenazval.

led

Maorské tance a maľovanie svojou špecifickou rečou tela sú korunnou perlou Maorov.

Myslím, že aj vy by ste sa ohradili proti paškvilu hanáckeho ľudového tanca predvádzaného „Ussurmi“ v hanáckych krojoch na melódiu The Rolling Stones – (I Can't Get No) Satisfaction (Bridges To Bremen).

zjentek

Nezbláznil. V kravskou .ič. se obrací!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.