Drap

Tušil někdo jak to dopadne s Cyrilem a Metodějem ?

http://letecka­posta.cz/833873214
Doplňuji:
Autor tohoto textu se nezmýlil. Uvedl po více jak 1100 létech. A 1329 je skutečně více jak 1100. Když detaily , tak detaily.

Nejlepší odpověď
annas

Určitě ještě chybí připočítat náklady za vydávání děl C. a M., za to, že některé naše chrámy jsou zasvěceny těmto věrozvěstům… Toho by se ještě našlo víc!!!

Další odpovědi
Conchus

Oni sami určitě, věděli, že jdou mezi krvelačné Slovany a s těmi nebylo lehké pořízení nikdy. Viz F. Palacký: Dějiny národu českého.

anonym

Možná vtipná nadsázka, až na tu početní diferenci, k aktuálnosti by chybělo 229 let.
P.S. Pak by normálně napsal – po více než 1300 letech, dvě staletí v historii není žádný detail, ale převratný rozdíl, obzvláště od relevantního 18. století.
V matematice znamená "více než 1100 let = 1100 až 1199, dále, více než 1200 atd!