ivzez

Tuší někdo, proč zmizela otázka ohledně protestu proti systému zbavujícímu osobní svobody?

„Protestovali byste proti zavedeni systému zbavujiciho osobní svobody?“

Na první pohled nic neporušuje, ale než jsem ji rozklikla, byla pryč. ???

Vůbec mám pocit, že tu dnes bylo „veselo“. První tři otázky, které jsem rozklikla, byly skryty…

_______

Doplňuji:

Rokio, děkuju za odpověď. Obsah z „nadpisu“ nebyl znát.
Takovou otázku bych nahlásila také.

Nejlepší odpověď
Rokio

Protože tato otázka byla zaměřená proti Romům. Byla xenofobní a podporovala nenávist vůči této menšině.

Další odpovědi
Kepler

Netuším a ani se nesnažím pochopit, pokud bude skrývání příspěvků anonymní. Majitel tohoto webu je asi blbec, kterému nedochází, že je to cesta k jeho spolehlivé cesty k vlastní likvidaci. Tak mazálkové, máte volnou cestu!
Za pozornost stačí, že se intenzita skrývání stala větší poté, co ses vrátila z nemocnice a k přístupu k netu.

Alesh

Big Brother is watching you! 😉

Kelt

Na tu otázku jsem odpovídal ve smyslu, že za určitého režimu by podobné názory vedly ke ztrátě osobní svobody apod.

nyjono

Keplere, majitel nemusí být blbec.
Stačí že toto není jeho prioritou a je mu to jaksi volný.

Kepler

No, s tím blbcem jsem to možná přepískl. Ale stejně – měly by mu být jasné ty důsledky, jen to tady dělá zlou krev a někteří účastníci odcházejí.