roxilox

Turecko – Kilikya Resort Camyuva Kemer – byl někdo v poslední době?

byl někdo prosím v poslední době v Turecku v tomto hotelu: Kilikya Resort Camyuva Kemer? Chci se zeptet zda náhodou nevíte kolik se tam platí za wifi. Někde jsem četl, že je na recepci ale i snad i na pokojích – vše bohužel placené. Proto by mě zajímalo kolik se platí a na jak dlouho nebo kolik dat ? díky moc

Odpovědi
marci1

Údajně dle recenze: „Za 15 eur po dobu 10 dní nezní tak špatně. . . . ale to je pro každé zařízení.“
https://www.tri­padvisor.cz/Ho­tel_Review-g1190326-d551336-Reviews-Kilikya_Resor­t_Camyuva-Camyuva_Kemer_Tur­kish_Mediterra­nean_Coast.html
🙂