Avatar uživatele
Ivetka303

Tunisko - Port El Kantaoui - hotel Soviva Resort

Mám koupenou už půl roku dovolenou do tohoto hotelu, ve včerjších zprávách byla bohužel reportáž o tom,že tento hotel absolutně neodpovídá tomu, co se inzeruje na stránkách - místo 4* hotelu se jedná o ani ne 2* bungalovy. Poraďte prosím co dělat? Stornovat zájezd a přijít téměř o všechny peníze? Děkuji

Zajímavá 0 před 3342 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Figgo182

Také mám koupenou dovolenou do tohoto hotelu, ale obavy nemám. Po přečteení stovek recenzí kde si 3/4 lidí stěžovalo na pokoje velká většina z nich dostala lepší (ať už za bakšiš, nebo trpělivost a neústupnost před hotelovou recepční). To co bylo v televizi, byl neskutečný ojeb na lidi ze strany CK. Hotel je k takovýmto zlodějinám jako stvořený (obsahuje rozdílně kvalitní pokoje) Myslim si, že si to už po tak skvělé reklamě nedovolí. Při příjezdu nechat recepční 5-10 dolarů v pase je jistota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Můžeš tam jet a pak si stěžovat. Další možnost je dát podnět ČOI na klamavou reklamu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
g20

To je bohužel riziko mnoha cestovních kanceláří, že hotel v katelogu je jiný, než hotel ve zkutečnosti. V tomto ohledu se rozhodně vyplatí číst recenze hotelů. Je vša pravdou, že ani ty nejsou vždy objektivní.

Na druhou stranu mají recenze hotelů mnohem lepší vypovídající hodnotu, než obyčejné popisky CK, která se snaží vše vychválit, s cílem prodat vám zájez. A je jim jedno, že dovolená nestojí za nic.

Zdroj: http://www.hotelove-recenze.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michal2

Ponaučení pro příště, vždy si přečíst aktuální recenze daného hotelu před jakýmkoliv placením, platí nejen o Tunisku ale o všech hotelech obecně

Zdroj: http://o-tunisku.cz/

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování