Terryle

Tunel do šestice – je někde tunel pro lodě?

Něco jako průplav, jenže seshora uzavřený…
(omlouvám se za idiotskou otázku, ale když já těmhle sériovkám prostě nemůžu odolat… ;o)

Nejlepší odpověď
kapka

Poměrně romantickým a pro vodáky atraktivním tunelem ve skále protéká řeka Ploučnice. Také jsem jím už proplouvala, bylo to zajímavé, má několik desítek metrů.
Doplňuji:
Ještě dám odkaz, kde je popis a foto výjezdu z tunelu.
http://www.vo­kotur.cz/index­.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=9&Itemid=19

Další odpovědi
Miroslavst

Hele, to jsem se chystal dát já :D
Co ty letadla? Nevíš?

Jinak jediný tunel co mě napadá je Botič v Praze, je to potok, který jde do tunelu a pak do vltavy a třeba lodičkou se tam dá plavat.

venkovan

Viktor Kožený – Československá námořní plavba – tunel jako hrom.