Tune UP Utilities Rychlá optimalizace

Po nainstalování čističe Tune Up Utilities po otevření uvodní stránky v nabídce rychlost mám 8 doporučení pro zrychlení a v nabídce Zdraví 6 problému je možné vše bez obav z aktualizovat

Nejlepší odpověď
Hlada

Buďte opatrný. Před každou úpravou si vytvořte bod obnovení. Nenechte program dělat nic, o čem nevíte, co dělá. Máte program z bezpečného zdroje?

Další odpovědi
rynek878

Tune UP Utilities používám několik let,to co Vám program doporučuje,tak bez obav udělejte,nebojte, tento soft je skutečná třída,ten nic neudělá,coby Vám uškodilo.