Avatar uživatele
stanislava

tukožroutská polévka

Mám dotaz. Mohu tukožroutskou polévku jíst neomezeně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GM před 4172 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano, až do úplného zhubnutí…:)) Opět doporučuji knihu „Hubnutí bez blbnutí“ od Igora Bukovského a odkaz www.akv.sk

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Doporučuje se jíst ji max týden, jde totiž o velice jednostrannou dietu – žádné bílkoviny, žádné sacharidy, tuky… Dlouhodobě to může uškodit. A taky si myslím, že už po tom týdnu ti bude špatně, jen ji uvidíš 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Zcela jistě ne.
Je to jednostranná strava a každý potřebuje stravu pestrou, pravidelnou a vyváženou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Stravování s převahou tukožroutské polévky obsahuje velmi málo cukrů a tuků(mám k ní sedmidenní jídelníček).Je však nutné se vyhnout pečivu,alkoho­lu,smaženým pokrmům a syceným nápojům a po skončení sedmidenní kůry se ke špatným stravovacím návykům nevracet.Při tomhle stravování se tělo pročistí,máte dostatek vitamínu C a vlákniny.Musí se hodně pít.Jíst tuhle polévku můžete neomezeně po dobu diety.
Tahle dieta je dobrá tehdy,když chcete shodit pár nabytečných kil,ale ne když chcete hubnout zdravě a dlouhodobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Vše už tady bylo řečeno. Z vlastní několikeré zkušenosti vím, že po týdnu jsem jí už nemohla ani vidět a to jsem jí uvařila velmi chutnou. Je dobrá k pročištění a k zahájení jiného zdravého stravovacího režimu, kdybys jedla delší dobu jen ji, můžeš onemocnět z důvodu nedostatku všech důležitých živin, už po několika týdnech bys byla hrozně unavená, slabá, bylo by ti špatně od žaludku, začaly by tě bolet všechny klouby a svaly atd.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví