stanislava

tukožroutská polévka

Mám dotaz. Mohu tukožroutskou polévku jíst neomezeně?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, až do úplného zhubnutí…:)) Opět doporučuji knihu „Hubnutí bez blbnutí“ od Igora Bukovského a odkaz www.akv.sk

Další odpovědi
Deli

Doporučuje se jíst ji max týden, jde totiž o velice jednostrannou dietu – žádné bílkoviny, žádné sacharidy, tuky… Dlouhodobě to může uškodit. A taky si myslím, že už po tom týdnu ti bude špatně, jen ji uvidíš 🙂

terry

Zcela jistě ne.
Je to jednostranná strava a každý potřebuje stravu pestrou, pravidelnou a vyváženou.

iceT

Stravování s převahou tukožroutské polévky obsahuje velmi málo cukrů a tuků(mám k ní sedmidenní jídelníček).Je však nutné se vyhnout pečivu,alkoho­lu,smaženým pokrmům a syceným nápojům a po skončení sedmidenní kůry se ke špatným stravovacím návykům nevracet.Při tomhle stravování se tělo pročistí,máte dostatek vitamínu C a vlákniny.Musí se hodně pít.Jíst tuhle polévku můžete neomezeně po dobu diety.
Tahle dieta je dobrá tehdy,když chcete shodit pár nabytečných kil,ale ne když chcete hubnout zdravě a dlouhodobě.

pusinka50

Vše už tady bylo řečeno. Z vlastní několikeré zkušenosti vím, že po týdnu jsem jí už nemohla ani vidět a to jsem jí uvařila velmi chutnou. Je dobrá k pročištění a k zahájení jiného zdravého stravovacího režimu, kdybys jedla delší dobu jen ji, můžeš onemocnět z důvodu nedostatku všech důležitých živin, už po několika týdnech bys byla hrozně unavená, slabá, bylo by ti špatně od žaludku, začaly by tě bolet všechny klouby a svaly atd.