Vero

Tuhle otázku mi uzamkl kdo? Když ne já… ?

Administrátor?… Nevím, možná tu už podobné případy byly, ale já sem se s tím ještě nesetkala… Takže, když napíšu otázku, která se jim úplně nezdá… oni mi ji uzamknou??

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jen-se-odvdecit-chucky

A já sem to navíc tak pěkně vymyslela, že to i normální otázka byla!!

A počkat, počkat… Tohle normální otázka je? ;)
Doplňuji:
Předchozí „otázka“ byla uzamčena z důvodu rozporu s kodexem uživatele odpovědi.cz. Rozhodně v tom nehledejte nějakou křivdu. Primární účel Vaší „otázky“ byl především poděkovat, ne získat odpovědi. Uzamknutí proto bylo dle mého názoru velmi tolerantní. Otázka mohla být přímo smazána, ale takto je stále zobrazena.

Příště prosím vyjádřete svůj vděk spíše osobně (máte možnost zaslat každému uživateli zprávu).

Pokud chcete o nějakém problému diskutovat, využijte prosím nové funkce odpovědí.cz – tedy diskuze u každé položené otázky.

Dovolím si uzamknout i tuto otázku, své názory prosím vyjádřete v diskuzi.

Administrátor Odpovědí.cz

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ale vždyť to tam přímo píšeš, že jdeš na to lstí. Oni to berou jakože to není otázka.
Já také nechápu některé otázky, které jsou otázkou proč se jim nelíbí.
Např. chtěli byste se setkat? a tak různě. Vždyť se dotyčný ptal, jestli by se ostatní uživatelé někde chtěli setkat a očekával odpovědi typu ano, ne, nemůžu,… no taky to zamkli.

GangstaHelper

Tamta otázka byla uzamčena, protože to nebyla žádná otázka.

Tato otázka byla uzamčena, protože jste na ni dostala odpověď, a to přímo od zdroje.

Já s takovým jednání souhlasím, zabraňuje to zbytečnému plkání =)

Vero

Zbytečnému plkání nezabráníš, může být všude a vždycky bylo a bude, bohužel.

Vero

Ne… nebudu se rozčilovat. :) Úplně klidně, proč jste uzamkli i tuto moji otázku?? Co s touto otázkou bylo špatně? Nevěděla sem… a tak sem se ptala na téma uzamykání odpovědí. Je zřejmé, že jen nechcete aby někdo pochyboval nad vaším vedením.

Vero

Pane bože?!!! Cože?? a proč ste mi uzamkli i tohle??? proč?? A navíc!! jak sem uváděla, Chucky si nepřeje být kontaktována, takže zprávu jí nemám možnost zaslat, takže! váš argument… NENÍ ani argument!!

Miroslavst

Vysvětlení, tedy alespoň moji úvahu jsem ti poslal mejlem, protože jsem očekával, že to tak dopadne. Za chvíli budou zamykat i diskuze.

Vero

Aha… Miroslave, díky za mail, jak sem ho četla, trochu chápu i jejich záměr, ale snad mi rozumíš, že já sem svoje otázky prostě nepovažovala za nějak závadné. Ale znovu říkám, sem schopna i trochu porozumět jejich záměru, jak si představují aby odpovědi.cz vypadali a že proto a za cenu takové přísné cenzury.

No nedá se nic dělat, ještě můžeme být rádi, v dnešní době, například takové rasové nesnášenlivosti, je možná jen dobře za kontrolu veřejně přístupných výroků kohokoli…

A to sem hodně povzneseně zapomněla na svou ,,urážku,,!! ;)

Vero

Hm… Miroslave, raděj du i rovnou do diskuze… :) Já vím, že to tam píšu, byla sem si toho vědoma, ale… říkala sem si, že TOHLE snad vadit nebude… Někdy je to tedy trochu přehnané ze strany ,,vedení,,…