Hykam

.ts na .avi

Potřebuji převést video s koncovkou .ts (ze SET-TOP BOXU) na .avi
Poraďte mi prosím nějaký konvertor, který umí soubory typu .ts
dík
Doplňuji:
RQLM dík za odkaz.
Nešel jsem tam, že to není potřeba nijak konvertovat pouze stačí změnit koncovku z .ts na .mpg a dá se to již přehrát v jakémkoliv přehrávači

Nejlepší odpověď
RQLM

např. Pinacle 11
je toho ale víc, podívejte se na odkaz

Zdroj: www.parabola.cz/fo­rum/topic-28892/

Dan1312

Já používám Sothink Video Converter Jednoduché ovládání je ke stažení zdarma a má spoustu možností. Pro mě je naprosto vyhovující.