Mia.F

Tržnice SAPA – Rady pro první návštěvu. Na co si dát pozor?

Už dlouho mě láká zajít do tržnice SAPA, podle toho co jsem slyšela je to hodně zvláštní místo. Chci se nechat kulturně obohatit, poznat tuhle část Prahy, zažít něco novýho a když se poštěstí, třeba i koupit nějaký levný dárky k vánocům.

Máte někdo nějaký rady, co dělat/nedělat a do kterých částí chodit/nechodit, aby moje návštěva dopadla dobře a abych nepřišla k úhoně na zdraví/majetku/au­tě? Nemusím se třeba bát nechat zaparkovat auto na tom parkovišti v areálu tržnice? Kde tam najdu nejlevnější textil třeba? Mám o cenách smlouvat? Atd atd, piště všechno co vás napadne a mohlo by se hodit.

Odpovědi
Michal Kole

  1. naučit se vietnamsky 🙂
  2. peněženku mít ZEVNITŔ budny a doklady, peníze, platební karty mít oddělení a PIN nikde nenapsaný,
  3. v chytrém mobilu mít sledovací GPS software

Nějaké rady od policie: http://www.po­licie.cz/clanek/pre­ventivni-informace-kapesni-kradeze.aspx

honza19hk

s SAPĚ velmi rádo hoří tak i na to bacha.
Doplňuji:
http://www.po­zary.cz/clanek/14413-video-pozar-asijske-trznice-misto-je-plne-v-rukou-vysetrovatelu-na-miste-preventivne-zustava-jen-jedna-jednotka/

Takhle to občas v té tržnici vypadá.