Trvaly pobyt-v najmu a zruseni trvaleho najmu

mam v domku najemce a ti chteji abych jim povolil trvali pobyt v mem dome.maji najem na dobu urcitou 10 let,ale mam abavy ,ze kdyz jim povolim trvaly pobyt v mem dome,ze kdyz budu chtit zrusit najem v pripade nutnosti trvali pobyt najemniku v mem dome taky konci nebo je nemohu dostat z meho bytu kdyz tam maji trvali pobyt ktery jsem jim povolil,ale po dobu najmu dekuji za odpoved Machala

Odpovědi
Fidel

Neměl by to být problém, protože vy, jako majitel je na obecním úřadě nejprve nahlásite a po sléze odhlásíte… No proble. Ale když už tam budete (úřad), tak se ještě jich zeptejte – ti to budou vědět nejlépe.

Salvaje

Raději se zeptejte na tom přadě, ale písemně a schovejte si to. Za 10 let nebudete vědět, koho jste se ptal a nikoho nebude zajímat, co Vám tenkrát nějaká paní na přepážce řekla… Někdy je to nezajímá ani za týden, natož za 10 let…