Zajac65

Trvalé vyřazení neexistujícího vozidla z registru.

Před šesti lety jsem dal SPZ do depozita a poté se stěhoval a ztratil techničák.Auto Škoda120 už fyzicky neexistuje skončilo rozebrané z části ve šrotu a z části na sběrném dvoře.Myslel jsem,že po nějaké době,když si nevyzvednu SPZ z depozita bude auto automaticky vyřazené.Poslouchal jsem dobré rady známého:-(Teď nevím co mám dělat dál.Prosím o radu.

Odpovědi
cukrar

Zajac, co Vám radil Váč dobrý známý?
Teď již nic nedělejte, nechte je v depozitu, nebo si za prachy sežeňte ekolikvidaci, nebo zjistěna na evidenci jak u Vás vyřadí vozidlo na zánik využití a vozidlo normálně vyřadíte. Klidně i jako na pojízdnou boudu pro slepice a krysy. Viz metodické pokyny mdcr.cz
ICQ 55180641