Kajuss Noime

Trvalá epilace e-light

Zdravím,
na internetu jsem narazila na tuto nabídku http://www.pe­pa.cz/cs/doko­nala-epilace-je-tady-trvale-odstraneni-chloupku-nejucinnejsi-metodou-profesionalnim-pristrojem-e-light-nastupce-ipl-osetreni-je-zcela-bezbolestne-a-navic-za-neopakovatelnou-cenu-3750-kc-v-pripade-potreby-6-navsteva-zdarma/ , která je velice lákavá, ale nerada bych se zklamala. Je tu někdo se zkušenostmi s tímto? Jestli je to účinné, jak dlouho to doopravdy vydrží atd ? Abych prostě jen nevyhodila peníze do vzduchu.

Nejlepší odpověď
Pájo

Pro účinnou fotoepilaci je důležité, aby byly chloupky tmavé. Tmavý pigment, který dodává chloupku jeho zabarvení (melanin), pohlcuje intenzivní pulzní světlo (IPL)/jak je to u E-light epilace nevím, předpokládám ale, že princip bude stejný/. Vlasový váček se rozehřeje na 70 °C, buňky v něm jsou tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla bez toho, aby byly poškozeny ostatní tkáně. Pak již z tohoto místa nemůže vyrůst další chloupek.

Ošetření je nutné 5–7 krát opakovat… takže to započítejte.

Osobní zkušenost ale nemám.

Možná tu ale jde spíše o reklamu a s tou mám zkušenost dobrou.